Witamy na stronie internetowej Biura Nieruchomości ARKA

Szanowni Klienci!

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Gwarantujemy kompleksową obsługę zarówno w obrębie kupna/sprzedaży jak i najmu/wynajmu domów, mieszkań, gruntów oraz wszelkiego rodzaju nieruchomości komercyjnych.

Działamy w oparciu o licencję zawodową nr 17502, posiadamy także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i pełne zadowolenie Klienta. Zapewniamy profesjonalną obsługę zarówno Klientów prywatnych jak i firm na wszystkich etapach transakcji, nad którymi czuwa wykwalifikowany pośrednik, dzięki czemu całość przebiega sprawnie i przede wszystkim skutecznie. Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie dokładając wszelkich starań aby nasze działania były zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Ponadto chcąc sprostać Państwa wymaganiom służymy pomocą i fachowym doradztwem nie tylko w zakresie obrotu nieruchomościami lecz także usług geodezyjnych czy budowlanych, współpracujemy również z wykwalifikowaną kadrą architektów, rzeczoznawców majątkowych czy doradców finansowych, czerpiąc satysfakcję z Państwa zaufania i stuprocentowego zadowolenia.

Poszukujemy nowych ofert nieruchomości i zapraszamy do współpracy!